Darba laiks:
Pirmdien - Piektdien       9:00-19:00
Sestdiena                         10:00-16:00
Svētdiena                          Brīvs
Kontaktā informācija
(+371) 296 22228

        info@dacota.lv

Rīga, Vienības gatve 136a, LV-1058.

5.paaudzes gāzes iekārtas

vialle gbo tsi 2

LPi – sadalīta sašķidrinātās gāzes iesmidzināšana, ko bieži dēvē par 5.paaudzes gāzes iekārtu, ir pilnīgi jauna,alternatīva degvielas sistēma iekšdedzes dzinējiem. Iekārtā izmanto absolūti inovatīvu gaisa-gāzes maisījuma padeves metodi.                                                                                            

Visiem labi pazīstamās gāzes tvaika fāzes sadalītās iesmidzināšanas sistēmas ar reduktoru-tvaicētāju dozējamā maisījuma sastāvu regulē atbilstoši dzinēja galvenajiem darbības parametriem. Tomēr šādai metodei ir daudz ierobežojumu.

Nākotne neapšaubāmi piederēs sistēmām ar daudz precīzāku degvielas maisījuma kontroli. Šis mērķis tika panākts, degvielas sašķidrinātas gāzes veidā padeves metodi maksimāli pietuvinot benzīna iesmidzināšanai.

Lielākā daļa LPi sistēmas izstrādes darbu, tai skaitā konstruktoru izstrādes un pati idejas realizācija tika veiktas tādā veidā, ka rezultātā mums tika prezentēta pilnīgi jauna sistēma.

LPi sistēmā visas sastāvdaļas ir pilnīgi jaunas un atšķiras no sastāvdaļām, ko pielietoja iepriekšējo paaudžu gāzes sistēmās.

Reduktoru (tvaicētāju) un gāzes jaucēju aizstāja ar vārstu bloku (spiediena regulators) un gāzes-degvielas sprauslām.

5.paaudzes gāzes sistēmā arī izmanto gāzes balonu, taču tas pavisam savādāks. Tā iekšpusē ir uzstādīts speciāls gāzes degvielas sūknis. Tas spiediena ietekmē sašķidrinātu gāzi padod līdz pašām sprauslām.

Izmaiņas ir skārušas arī degvielas maģistrāli. Agrākajās paaudzēs pierasto cauruli (izgatavota no 99% vara), kas kalpoja gāzes padevei no balona uz reduktoru-tvaicētāji, tika aizstāta ar divām atsevišķām maģistrālēm, kas izgatavotas no sintētiskās šķiedras.

LPi sistēma imitē benzīna iesmidzināšanas datora stratēģiju. Gāzes degvielas dozēšana ir tāda pati, kāda tā ir benzīna gadījumā.

LPi nav šāda speciāla paša dzinēja darba drošības sistēma nav nepieciešama. Vienīga informācija, kas nepieciešama tās palaišanai, ir signāls par dzinēja darbību. Standarta degvielas padeves sistēma sākotnēji garantē dzinēja darbības drošību, tādēļ to izmanto arī LPi sistēma.

Benzīna dzinēja darbības vadības sistēma papildus uzņemas gāzes sprauslu un gāzes sūkņa vadību.

 

LPi sistēmas priekšrocības:

Augstas precizitātes gāzes dozēšana pateicoties sašķidrinātam agregātstāvoklim.

Nav ar pārsūknēšanu saistītu zudumu, jo izmantojamā gāze ir šķidrā, nevis tvaiku veidā.

Šobrīd 5.paaudzes sistēmu ražošanu veic divi šī tirgus dalībnieki. To produktus jau lietot automašīnu īpašnieki Eiropā. Viens ražotājs ir Holandes uzņēmums Vialle, bet otrs ražotājs ir Itālijas kompānija BRC.

baner1

baner2

baner3

baner1

baner2

baner3

baner1

Kontaktā informācija
(+371) 296 22228
 
info@dacota.lv
 
Rīga, Vienības gatve 136a, LV-1058, Latvija