Darba laiks:
Pirmdien - Piektdien       9:00-19:00
Sestdiena                         10:00-16:00
Svētdiena                          Brīvs
Kontaktā informācija
(+371) 296 22228

        info@dacota.lv

Rīga, Vienības gatve 136a, LV-1058.
  1. paaudzes sistēma

2. paaudzes gāzes balona iekārtas shēma

  1. Multivārsts
  2. Augstspiediena gāzes maģistrāle
  3. Iznesama uzpildes ierīce
  4. Elektromagnētisks gāzes vārsts-filtrs
  5. Reduktors-tvaicētājs
  6. Dozators
  7. Gaisa un gāzes jaucējs
  8. Elektromagnētisks benzīna vārsts
  9. GĀZE-BENZĪNS PĀRSLĒGS

 

Sašķidrinātā naftas gāze zem spiediena no balona (1) tiek padota uz augstspiediena gāzes maģistrāli (3).

Gāzes patēriņu no balona nosaka multivārsts (2), caur kuru tiek veikta uzpilde ar iznesamu uzpildes ierīci (4). Pa maģistrāli gāze šķidrā fāzē nonāk gāzes vārstā-filtrā (5), kas gāzi attīra no suspensijām un sveķiem, kā arī pēc aizdedzes izslēgšanas vai, pārslēdzoties uz benzīnu, pārtrauc gāzes padevi.

Tālāk attīrītā gāze pa cauruli nonāk divpakāpju reduktora-tvaicētāja (6) pirmajā pakāpē, kur gāzes spiediens tiek samazināts līdz 0,2 MPa, bet pēc tam gāze tiek padota otrajā pakāpē, kur spiediens samazinās līdz atmosfēras spiedienam tuvai vērtībai. Pateicoties siltuma apmaiņai starp reduktoru-tvaicētāju un dzesēšanas šķidrumu, gāze no šķidras fāzes pāriet gāzveida fāzē.

Retinājuma ietekmē, kas rodas strādājoša auto dzinēja izplūdes kolektorā, gāze no reduktora-tvaicētāja otrās pakāpes nonāk dozējošajā ierīcē, un pa zema spiediena šļūteni caur dozatoru (7) nonāk jaucējā (8), kas uzstādīts starp gaisa filtru un karburatora droseļvārstiem. Darba režīmu vadību (gāze vai benzīns) veic ar degviela veida pārslēdža (10), kas uzstādīts instrumentu panelī.

Izvēloties pozīciju "GĀZE" pārslēdzis padod spriegumu (atver) elektromagnētiski gāzes vārstu (5) un atslēdz elektromagnētisko benzīna vārstu (9). Un otrādi, pārejot no gāzes uz benzīnu, pārslēdzis aizver gāzes vārstu un atver benzīna vārstu. Ar LED diožu palīdzību pārslēdzis ļauj kontrolēt, kāda degviela tiek izmantota konkrētā brīdī. Pārslēdzim ir speciāls taustiņš, ar ko vada gāzes maisījuma bagātināšanas ierīci.

baner1

baner2

baner3

baner1

baner2

baner3

baner1

Kontaktā informācija
(+371) 296 22228
 
info@dacota.lv
 
Rīga, Vienības gatve 136a, LV-1058, Latvija